نمایندگان ایرباس و بوئینگ هفته جاری به تهران می‌آیند

پیش از این روز گذشته اعلام شده بود که وزیر راه و شهرسازی ایران با بیان این که مجوز جدید صادر شده از سوی خزانه‌داری آمریکا تمام سدهای موجود بر سر راه ورود هواپیماهای جدید به ایران را شکسته است اظهار کرد: با اجرایی‌شدن این توافق هواپیماهای جدید در پاییز امسال وارد ناوگان می‌شوند و تمام شرکت‌های ایرانی می‌توانند مذاکرات خود را به شکل مستقیم با طرف‌های خارجی ادامه دهند.

در همین حال امروز عباس آخوندی این بار خبر داده است که نمایندگان ایرباس و بوئینگ در هفته جاری به تهران می‌آیند.

آن طور که خبرگزاری‌ها گزارش داده‌اند، وزیر راه و شهرسازی از مدنظر قرار دادن همه ریزه‌کاری‌ها در قرارداد با ایرباس و بوئینگ خبر داد و گفت: نمایندگان ایرباس و بوئینگ این هفته برای تکمیل مذاکرات حقوقی وارد ایران می‌شوند.

آخوندی  با بیان اینکه مذاکرات مالی برای خرید هواپیما در حال طی مراحل نهایی است، اظهار کرد: در این زمینه مذاکرات حقوقی را داریم که این هفته نمایندگان ایرباس و بوئینگ برای این منظور به ایران سفر می‌کنند.

وی با بیان اینکه با سفر نمایندگان ایرباس مذاکرات حقوقی تکمیل می‌شود ادامه داد: پس از تکمیل مذاکرات حقوقی وارد مذاکرات فنی شده و آن را ادامه می‌دهیم.

آخوندی با بیان اینکه در بسیاری از موارد انتخاب هواپیما‌ها انجام شده است، افزود: به سرعت در حال پیگیری این موضوع هستیم البته در این باره شتاب نمی‌کنیم، در عقد قراردادها همه ریزه‌کاری‌ها را مدنظر قرار می‌دهیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: